NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Dziś także święto Caritasu. Wdzięczność Panu Bogu za tych, którzy mają wyobraźnię miłosierdzia i pracują w parafialnym oddziale Caritas, wyraźmy w naszych modlitwach. Okazją niech będzie modlitwa różańcowa czy też Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziś Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Rozpocznie się o godz. 12.00 w Domu Parafialnym KANA. Po Mszy św. spotkanie Narzeczonych w Poradni Rodzinnej. Kolejne Dni Skupienia będą rozpoczynać się także w Poradni Rodzinnej.

2. W poniedziałek Dzień Fatimski w Borkach. Przyszła Niedziela to Niedziela Biblijna. Niech będzie zachętą do osobistego czytania Pisma Świętego. Zapraszamy młodzież na Mszę św. o godz. 9.00, dzieci na Mszę św. o godz. 11.00, a Rycerzy Niepokalanej na Mszę św. o 12.30. Składka w przyszłą Niedzielę przeznaczona będzie na remont organów.

3. Zapraszamy do naszego Kiosku Parafialnego.

4. Składamy podziękowania:
Z okazji Święta „Caritasu” - dziękujemy tym wszystkim, którzy swoją służbą potrzebującym w naszej Parafii i wypełniają dzieła miłosierdzia. Zachęcamy także pozostałych parafian do włączania się w dzieła miłosierdzia i do pomocy ludziom potrzebującym.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim właścicielom sklepów za wystawienie koszów Caritas w czasie Wielkiego Postu, a wszystkim ofiarodawcom za dary do tych koszów.
Dziękujemy za ofiary złożone na remont organów. Chcemy w tym roku zakończyć te prace. Czekają nas kolejne prace przy osuszaniu kościoła.
Dziękujemy za grobowiec kapłański i sponsora na tę inwestycję. Koszt grobowca to 32 600 złotych.

5. Swoje spotkania mają:
Ministranci –sobota – 9.00.
Schola – wtorek - 15.00.
DSM – wtorek – 16.00.
Dzieci klas II –środa – 18.00.
Klasy III Gimnazjum wraz z rodzicami – piątek – 18.00.
Zespół muzyczny w Domu Parafialnym KANA – poniedziałek – 19.00.
Grupa młodzieżowa w Domu Parafialnym KANA – piątek – 19.00.

6. W naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy: śp. Stefana Koguta, Roberta Kupca, Stefana Piekielniaka, Kazimierza Banasia, Tadeusza Borzędowskiego. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

wielki_czwartek_19_20130328_1723587456.jpg