3 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. „Naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami”. Ta prośba z Psalmu pomiędzy czytaniami, staje się aktualna i dziś, gdy kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tylko kroczenie drogami Bożymi ułatwi nam jedność w naszych domach, społecznościach i między wyznaniami. Przypomni nam o tym także liturgia tego tygodnia. Wspominamy:
W poniedziałek – Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
We wtorek – Błogosławionego Jerzego Matulewicza, Biskupa.
W środę – Św. Tomasza z Akwinu.
W sobotę – Św. Jan Bosko.

2. Dziś na Mszach świętych o godz. 9.00 i 11.00 pokolędujemy z naszą Orkiestrą. O godz. 14.30 w Domu Parafialnym KANA Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego. Na godz. 18.00 do Domu Parafialnego KANA Młodzież i Grupa Teatralna zapraszają na „Jasełka 2015”. A w przyszła Niedzielę w Hali Widowiskowo – Sportowej o godz. 15.00 rozpocznie się KONCERT LAUREATÓW VIII Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Kolędowego. Przesłuchania zgłoszonych na Festiwal rozpoczną się w sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy. Zwyczajem poprzednich lat nie zabraknie atrakcji. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają zorganizować ten Festiwal. Dziękujemy za już okazaną pomoc i prosimy o nią w tym tygodniu, aby przygotować Halę na Festiwal. Tych, którzy swoimi wytwornymi wypiekami chcą ubogacić atrakcje Festiwalu zapraszamy ze swoimi wspaniałościami w Niedzielę od godz. 13.00 do Hali Widowiskowo – Sportowej.

3. Składamy także podziękowania:
Orkiestrze OSP i solistom za Noworoczny Koncert.
Za wasze życzliwe przyjęcie po kolędzie i składane ofiary.
Za dzisiejsze ofiary na ubezpieczenie.
Za kolejne wpłaty na budowę kaplicy cmentarnej i remont organów.
Za ofiary z ubiegłej Niedzieli. Uzbierana kwota to 9 715 zł.
Za wszelka pomoc w zorganizowaniu kolejnego VIII Festiwalu „Kolęda hej!”.

4. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % podatku na rzecz Caritas i zapraszamy do kiosku parafialnego. Dziś „Mały Gość” z najnowszą płytą Zespołu Arka Noego.

5. Spotkania grup:
Zespół młodzieżowy – poniedziałek – 18.00.
Schola i DSM – środa – 15.00
Grupa młodzieżowa – piątek - 18.00. Chętni na spotkanie Walentynkowe, które odbędzie się 14 lutego o godz. 18.00, proszeni są o zgłoszenia u Ks. Katechetów.
Śpiewający psalmy – piątek – 17.30.
Lektorzy – w piątek po Mszy św. wieczornej.
Chór ma próbę w głosach w czwartek o 18.00, a całość w sobotę o 10.00 i zaprasza na kolędowanie w Niedzielę o 11.00 i w poniedziałek 2 lutego o 17.00.
Kandydaci na ministrantów – sobota – 9.00
Ministranci – sobota 10.00