LAUREACI XIII FESTIWALU "KOLĘDA HEJ" 2020

         LAUREACI   XIII   FESTIWALU „KOLĘDA HEJ!”

 

W Kategorii Przedszkolnej - soliści

III miejsce

Mikołaj Legęć ze Szkoły Podstawowej w Joninach

II miejsce

Zofia Mamuszka z Przedszkola Publicznego w Szczucinie,

Wiktoria Onik ze Studia Wokalnego Tarnów

I miejsce

Paulina Krauze z Pałacu Młodzieży w Tarnowie,

Bartosz Irla z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

W Kategorii Przedszkolnej – zespoły

III miejsce

Zespół MOTYLKI z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

II miejsce

Zespół BAJKOWE NUTKI z Bajkowej Krainy w Szczucinie,

Zespół ILKOWICKIE SŁOWIKI ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

I miejsce

Zespół BIEDRONKI z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

 

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – IV) – soliści

Wyróżnienie

Julia Kupiec z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radgoszczy

Wiktor Stawarz ze Szkoły Podstawowej w Rudce

III miejsce

Emilia Masło ze Szkoły Podstawowej w Woli Rzędzińskiej

Lena Dobek ze Szkoły Podstawowej w Bilczy

Dagmara Frąc ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym

II miejsce

Karolina Sanek ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

I miejsce

Julia Kudłacz z Domu Kultury w Przecławiu

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – IV) – zespoły

III miejsce

Zespół KWARTECIK z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Zespół LUCE + FEDE z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

Zespół uOWIESEK ze Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie

I miejsce

Zespół UNISONO ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie

W Kategorii Szkolnej Starszej (V - VIII) – soliści

Wyróżnienie

Wiktoria Czop z Samorządowego Ogniska Muzycznego

w Radomyślu Wielkim

III miejsce

Radosław Gąsior ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

Julia Rąpała ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie

Karolina Kutypa ze Szkoły Podstawowej w Kąśnej Dolnej

II miejsce

Łukasz Kozioł z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

Julia Roman ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

Laura Rzeszutek ze Studia Wokalnego TALENT

I miejsce

Karol Zawiślak ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy

Julia Tłuczkiewicz z PSP nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zuzanna Bera z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach

W Kategorii Szkolnej starszej (V - VIII) – zespoły

II miejsce

Zespół SILOE przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie

Zespół z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borkach

I miejsce

Zespół PANDA ze Szkoły Podstawowej w Joninach

W Kategorii Młodzieżowej (Szkoły średnie) - soliści

III miejsce

Gabriela Golec z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Marcelina Cieślik ze Studia Wokalnego TALENT

II miejsce

Patrycja Kotarba z Technikum Przemysłu Mody w Nowym Sączu

Nina Kotarba z VI Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu

Weronika Przybycień z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

I miejsce

Gabriela Nawój z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Martyna Wójcik z Liceum Ogólnokształcącego w Opatowie

LISTA SPONSORÓW FESTIWALU "KOLĘDA HEJ" 2019

ORGANIZATORZY SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYTKIM, KTÓRZY POMOGLI ZORGANIOZOWAĆ KOLEJNY XII DZIECIĘCY I MŁODZIEŻOWY FESTIWAL KOLĘDOWY „KOLĘDA HEJ!“ 5 i 6 STYCZNIA 2019 ROKU
LISTA SPONSORÓW FESTIWALU W SZCZUCINIE 
1. Jan Sipior – Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin. 
2. Bank Spółdzielczy w Szczucinie 
3. Roman Mosio – Prezes Firmy „TANKPOL” 
4. Bogumiła Mosio  - Prezes  INWEST - NIERUCHOMOŚCI 
5. Kamil Beker – PHU „GEO-MONT“
6. F.U.H. Krzysztof Starzec 
7. Szczepan Lech
8. Waldemar Gwoździowski – Właściciel Hurtowni WISŁA
9. Firma Presspol S.C. Grzegorz Mach, Beata Mach, Szczucin ul. Piłsudskiego 4  
11. Teresa i Janusz Giera S.C. Właściciele Zakładu Ślusarsko – Tokarskiego, Szczucin, ul. Ks. M. Bracha  33a.
12. F.H.U. FURGAŁ B.J.M. Sp.J.
13. Radio Diecezjalne RDN Małopolska – ul. Bema 14, 33 -100 Tarnów.
14. Agnieszka Starzyk Dyrektor Romet Motors Podgrodzie 32C
15. Karolina Kępczyk – Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie
16. Ewa i Paweł Domek,  34 – 607 Szczawa 106.
17. Ewa i Waldemar Pałys, 34 – 607 Szczawa 560.
18. Danuta i Marian Skwara, 42 – 200 Częstochowa, ul. Bełchatowska 16/32
19. Barbara i Józef Brzegowy.  
20. Alina i Karol Łuszcz
21. Grażyna i Bogdan Sosin
22. Joanna i Michał Madura
23. Anna i Stanisław Bańbor oraz Pracownicy Cukierni TARGOWA
24. Bożena i Andrzej Soja
25. Janina i Mieczysław Juszczyk
26. Jan Sak – Firma „TELTOM” Tarnów
27. Zofia Homińska
28. Anna Ślęczkowska
29. Katarzyna Gumuła
30. Anna Duda  
31. Krystyna i Marian Kapel
32. Barbara i Andrzej Czub
33. Czesława i Stanisław Łuszcz
34. Anna Sznajder
35. Małgorzata Chrabąszcz
36. Zbigniew Rzeszutko
37. Andrzej Urbanik
38. Tomasz Duda – Firma WODNIK    
39. Krzysztof Bryk
40. Grzegorz Dudek – Firma DAKO
41. Piotr Duda  Firma „DOM – PLUS” Szczucin
42. Agata Czapla – Żurek, Przychodnia Weterynaryjna VETUS
43. Krzysztof Mach, Firma INFO – DRUK 
44. Teresa Burgieł, 
45. Edyta Skiba
46. Jolanta Ryczek
47. Stanisław Piotrowski
48. Krystyna Omiatacz
49. Dariusz Świerczek
50. Maciej Głód
51. Cecylia Data
52. Bogdan Chudy
53. Danuta Forgiel
54. Małgorzata  Szachniewicz
55. Katarzyna Pezdek                                           
56. Kamil Duda
57. Janusz Makuch
58. Agnieszka Łopata
59. Renata Rzeźniewska – Pal
60. Wojciech Wybraniec
61. Filip Gądek
62. Jednostka OSP w Szczucinie
63. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – Oddział w Szczucinie
64. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Szczucinie
65. Mistrzowie wspaniałych domowych wypieków

Podkategorie

wielki_czwartek_22_20130328_1925523209.jpg

Galeria

Parafia pod wezwaniem Sw. Marii Magdaleny w Szczucinie | tel. 14 643 62 26 | e-mail: szczucin@diecezja.tarnow.pl