WYRÓŻNIENIA

W niedzielę 24 lutego odbyła się bardzo miła uroczystość. Pan pułkownik Julian Kwiatkowski, Kapelmistrz oraz Pan Robert Dymowski, solista Teatru Narodowego w Warszawie, wręczyli pamiątkowe medale z okazji 15 rocznicy powstania Orkiestry Koncertowej VICTORIA parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie Rembertowie. Medale otrzymali: ks. Zygmunt Warzecha – Proboszcz parafii w Szczucinie oraz Gabriela Sołtys – solistka Orkiestry Koncertowej VICTORIA i Orkiestry OSP w Szczucinie,  w podziękowaniu za współpracę i ogromny wkład w pogłębianiu ducha narodowego poprzez promowanie muzyki religijnej i patriotycznej.

wielki_czwartek_7_20130328_1917803027.jpg